Hakkımızda

Hakkımızda

Antik Atölye

Antik Atölye’nin hikayesi 2003 yılında ahşap süs eşyası üretimiyle başladı. Kendini geliştirme gayesini temel alan firma, ilerleyen zamanlarda bahçe ve dış mekan mobilyaları üretimine hız verdi. Bu üretimle başarıyı yakalamasıyla birlikte Türkiye’nin her bölgesinde, sayısız projeyi hayata geçirdi. Dış mekan projelerindeki başarısını iç mekan dekorasyonlarına da yansıttı ve evlerinizde de doğanın izlerini lanse ettirmeye başladı. Doğa ile tutkuyu harmanlayarak estetik hazzı en üst seviyeye taşıdı.

Antik Atölye, müşterilerinin arzularını titiz çalışmalarıyla meydana getirmesi sayesinde sektöre büyüyen ve kaliteli portföye sahip olan bir firma haline gelirken kaliteyle memnuniyeti kendine ilke edindi.

Tecrübe birikimiyle çitayı sürekli yükseltme hedefinden şaşmayan Antik Atölye, 2015 yılı itibarı ile ülke sınırlarının dışına çıkmayı başardı. Bu ihracat ilk olarak Amerika, Avusturya, İsrail, Kıbrıs ve Irak’a oldu. Tükenmeyen ve istikrarlı enerjisiyle Türkiye’de 50yi aşkın, yurt dışında 4 bayi ve birçok özel müşteri kapasitesiyle büyümeye ve yaşam alanlarınızda doğanın izlerini bırakmaya devam ediyor.

Hakkımızda